Ощадбанк удвічі збільшив обсяг видачі іпотечних кредитів

Новини Ощаду

З початку 2021 року Ощадбанк надав понад 450 іпотечних кредитів на загальну суму 309 млн грн. Це в 2,2 разу більше ніж за аналогічний період минулого року. За іпотечними  програмами зі ставкою нижче 10% надано майже 142 млн грн кредитних коштів.

З кінця лютого поточного року Ощадбанк розпочав відкриття іпотечних центрів. Сьогодні їх мережа досягла 30 у 23 містах України, в тому числі 4 в Києві. Іпотечні центри надають повний комплекс послуг для укладення угод купівлі-продажу нерухомого майна.

«Іпотечне кредитування демонструє стабільне зростання. Адаптація умов іпотечних програм Ощаду, в тому числі зниження відсоткових ставок, та відкриття іпотечних центрів привертають увагу дедалі більшої кількості потенційних позичальників. Кількість заявок на кредити з моменту запуску іпотечних центрів збільшилась удвічі», ­­­­­– зазначив Антон Тютюн, член правління Ощадбанку, відповідальний за роздрібний бізнес.

Як повідомлялось раніше, 26 березня  Ощад знизив відсоткові ставки за іпотечними програмами. Так, за найпопулярнішою іпотечною програмою «Звісно, зручно» отримати кредит можна за фіксованою ставкою 12,5% при авансі від 50%. А якщо клієнт обслуговується чи отримує заробітну плату в Ощадбанку, то ставка становитиме 12%.

За програмою «Звісно, 15»  найнижча ставка становить 8% на 12 місяців. Починаючи з 13-го місяця встановлено єдину на весь термін ставку – 13%. За програмою «Звісно, житло»  ставка становить лише 11,49% на весь термін кредитування. При оформленні іпотеки за цією програмою клієнт не сплачує комісію за видачу кредиту.

За державною програмою «Доступна іпотека 7%» компенсаційна процентна ставка, що сплачується позичальником, становить 7% річних.

У 2020 році Ощадбанк визнано кращим іпотечним банком України в рамках міжнародної премії Global Banking & Finance Awards 2020.

За підсумками першого кварталу 2021 року іпотечні програми  Ощадбанку традиційно увійшли до ТОП-3 найкращих на ринку.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали