Ощадбанк у лідерах рейтингу надійності банків від журналу «Деньги»

Новини Ощаду

Ощадбанк визнано найнадійнішим серед державних банків у рейтингу надійності банків за перший квартал 2021 року від журналу «Деньги». У загальному рейтингу найбільших роздрібних банків Ощад посів другу сходинку.

Для дослідження експерти видання використовували звітність банків станом на початок квітня 2021 року, оприлюднену на сайті НБУ. Акцент робився на таких показниках, як співвідношення коштів фізосіб і власного капіталу, надійність (репутація) акціонера, відсутність проблем із виплатою вкладів та ставка залучення вкладів у гривні на три місяці.

«Ощадбанк уже давно посідає провідні місця за надійністю та довірою з боку громадян, і  рейтинг журналу «Деньги» є черговим тому підтвердженням. В Ощадбанку – один з найбільших на ринку портфелів депозитів фізичних осіб, який станом на 1 травня становить понад 126 млрд грн. Довіра – один із найбільших активів Ощадбанку, і ми будемо всіляко зберігати її надалі», – прокоментував голова правління Сергій Наумов.

Як повідомлялось, у першому кварталі 2021 року Ощадбанк продемонстрував суттєве поліпшення операційних результатів. Так, операційний прибуток становить 2,1 млрд грн, що на 2,3 млрд грн більше ніж у відповідному кварталі минулого року. Активи  зросли на 21 млрд грн (або на 9%). На початок квітня вони становлять 255 млрд грн. Депозитний портфель банку зріс на 12,1%, або на 22 млрд грн., і на початок квітня становить 209 млрд грн.

Рейтинг опубліковано у номері журналу «Деньги» від 27 травня 2021 року.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали