Ощадбанк та UKRAVIT пропонують унікальні переваги для аграріїв, які кредитуються за програмою «5-7-9%»

Новини Ощаду

Ощадбанк та UKRAVIT пропонують унікальні переваги для клієнтів, які скористаються антикризовим кредитом у рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Передовий український виробник препаратів для захисту сільськогосподарських культур UKRAVIT пропонує аграріям бонус у вигляді додаткової продукції на суму 8% від суми кредиту. Відвантаження товару може здійснюватись за попереднім рішенням по кредиту, який оформлювався через платформу Agroapp. Компанія також надаватиме клієнту необхідну агрономічну підтримку.

У рамках програми «5-7-9%» кредит на поповнення обігових коштів за напрямом «Антикризові заходи» для подолання наслідків COVID-19 надається під 0% річних на строк дії карантину. Крім того, нульова ставка діятиме протягом 90 днів з дня скасування карантину і надалі становитиме 3% річних.

У лютому 2021 року Ощадбанк першим серед держбанків перетнув позначку у 2 млрд грн кредитів за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%».

Компанія UKRAVIT  вітчизняний виробник препаратів для захисту сільськогосподарських культур, який пропонує комплекс сервісів, здатних покрити практично всі потреби аграрія упродовж агросезону: агрокредитування, високоефективні ЗЗР, МКД, основні добрива та насіння від кращих виробників, агробіологічні послуги Інституту здоров'я рослин, трейдингові послуги в рамках програми UKRAVIT Trade.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку