Ощадбанк та Mastercard стали партнерами благодійного телемарафону на підтримку України Embrace Ukraine — #StrivingTogether

Новини Ощаду

21 червня в Амстердамі відбудеться міжнародний благодійний телемарафон на підтримку України Embrace Ukraine — #StrivingTogether. Він пройде напередодні засідання Європейської ради у Брюсселі й має на меті консолідувати європейську аудиторію навколо готовності України стати частиною родини ЄС. 

Під час марафону через глобальну фандрайзингову платформу UNITED24 збиратимуться кошти на закупку рентген-апаратів «С-арка». Вони зараз дуже потрібні закладам охорони здоров’я, що надають допомогу пораненим та постраждалим внаслідок повномасштабної війни рф проти України.

Учасники проекту — зірки найпопулярнішого пісенного конкурсу Європи, діячі культури, політичні лідери та громадські активісти. Мітинг з нагоди телемарафону відбудеться на Музейній площі в Амстердамі о 20:00 (СЕТ, 21:00 за Києвом). 

Ощадбанк разом з Mastercard долучилися до партнерства у проекті. Серед інших партнерів  — Vodafone Ukraine, ФК «Динамо» Київ, головний медіапартнер — ранкове шоу «Сніданок з 1+1».

Трансляція телемарафону планується на провідних телеканалах країни, а також на Київстар ТБ, YouTube-каналах 1+1 та Atlas Festival.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку