Ощадбанк спільно з Western NIS Enterprise Fund продовжує підтримку соціальних підприємств

Новини Ощаду

Ощадбанк спільно з Western NIS Enterprise Fund надав черговий кредит у рамках програми «Соціальне підприємництво». Його отримало ТОВ «Смачні Справи», яке прагне перенести «заморожену» частку бізнесу до Васильківського району і продовжити виробництво ковбасних та сиров’ялених виробів. Підприємство було засноване громадською організацією «Український Донбас» та двома внутрішньо переміщеними особами.  

Отримані кошти буде спрямовано на збільшення обсягів виробництва, що дасть можливість виходу на нові ринки збуту. Планується розширити штат співробітників за рахунок внутрішньо переміщених осіб (не менш 50% загальної кількості), сприяти їх соціалізації та адаптації на новому місці проживання, надавати тимчасові помешкання. Передбачено інвестування в розвиток громади 10% прибутку компанії та ще 10% – на діяльність зазначеної громадської організації.

Програма «Соціальне підприємництво» дає можливість підприємствам малого бізнесу та фізичним особам – підприємцям, які в рамках своєї діяльності забезпечують реалізацію соціальних проектів та ініціатив або вирішують певні соціальні проблеми незахищених верств населення, отримати кредит у національній валюті за ставкою від 5% до 10% річних та зниженими вимогами до забезпечення, а саме Western NIS Enterprise Fund частково або повністю забезпечує кредит депозитом. У рамках програми Ощадбанк надавав соціальні кредити підприємствам з Донецької, Дніпропетровської, Луганської, Київської, Черкаської та інших областей. 

Ощадбанк – провідний український банк із найбільш розгалуженою мережею установ. Працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів підприємства малого і середнього бізнесу, а також найбільші компанії України. Він першим з державних банків розпочав впровадження стратегії розвитку. У вересні 2017 року Ощадбанк запустив загальнонаціональну комплексну програму підтримки малого бізнесу «Будуй своє». Головною метою програми є підтримка підприємців на різних етапах розвитку бізнесу.

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн. дол. США, заснований за допомогою уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 20 років досвіду успішного інвестування в підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом фонд інвестував 186 млн. дол. США в 130 компаній (приблизно 26 000 працівників) та зробив можливим залучення 1,8 млрд. дол. США в компанії України та Молдови. З 2015 року фонд реалізує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму 35 млн. дол. США, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF фінансує інноваційні високоефективні програми, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові. www.wnisef.org.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку