Ощадбанк – серед лідерів рейтингу найкомфортніших банків України від Forbes Україна

Новини Ощаду

Ощадбанк посів другу сходинку рейтингу ТОП-15 найкомфортніших банків України для фізичних осіб, розміщеному у вересневому номері журналу Forbes.

Рейтинг розраховано як середнє значення показників діяльності банків за такими критеріями: розмір ставок і комісій за депозитами, кредитами, переказами та ін., надійність та зручність. На думку укладачів рейтингу, найбільш зручні банки – це універсальні банки з найпопулярнішими мобільними додатками, широкою мережею відділень та банкоматів, з консьєрж-сервісом, з можливістю відкривати та поповнювати депозит онлайн, з підтримкою оплати за допомогою Google Pay, Apple Pay та наданням депозитарних послуг. Ощадбанк повністю відповідає цим критеріям.

У Forbes відзначають, що у 2021 році Ощад став лідером ринку автокредитування, надавши за перше півріччя 3,5 тис. автокредитів на суму 2 млрд грн. Банк є одним з провідних гравців ринку іпотечного кредитування. За більшістю програм для фізичних осіб він пропонує фіксовану процентну ставку, яку не можна змінити в односторонньому порядку.

«В історії банківської системи України Ощадбанк посідає особливе місце. Жодна фінансова установа не провела таку глибоку трансформацію, як Ощад, перетворившись з радянської ощадкаси на універсальний високотехнологічний банк, який обслуговує сьогодні 7 млн клієнтів. Сучасний Ощадбанк – це потужний банк із найбільш розгалуженою мережею відділень, популярним брендом, високоякісними продуктами для всіх клієнтських сегментів, преміум-банкінгом та другим за кількістю користувачів мобільним банкінгом. При цьому осучаснення Ощадбанку не припиняється. Особливо це стосується переведення обслуговування клієнтів до сучасних діджитал-каналів», – зазначив Сергій Наумов, голова правління Ощадбанку.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали