Ощадбанк розпочав видачу кредитів на придбання агрокоптерів DJI

Новини Ощаду

Партнером Ощадбанку стала компанія QUADRO.ua – офіційний представник та імпортер агрокоптерів DJI Agriculture в Україні. В рамках партнерської програми сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства можуть скористатись пільговими умовами кредитування на придбання агродронів.

Сільськогосподарські БПЛА (безпілотні літаючі апарати) від DJI забезпечують точне розпилення засобів захисту рослин з повітря, обробку фруктових садів із вражаючою ефективністю та низькими витратами агрохімії, що сприяє підвищенню прибутковості. Агрокоптери DJI швидко окупаються, тому залучення кредитних коштів на їх придбання є вигідним.

Ощадбанк пропонує такі умови кредитування:

  • максимальна сума кредитування – 50 млн грн;
  • строк кредитування – від 1 до 5 років;
  • перший внесок – від 20%;
  • мінімальна відсоткова ставка – 0,1%.

 З  залученням нових партнерів Ощадбанк розширює можливості клієнтів у виборі найпривабливішої партнерської програми. Загальна кількість партнерів Ощаду – виробників та дилерів сільськогосподарської техніки, спеціалізованого обладнання, транспортних засобів, добрив, насіння та засобів захисту рослин – перевищила 250.

Більш детально про фінансування бізнесу, партнерські програми та кредити від міжнародних установ – на офіційному сайті Ощадбанку або за спеціальною телефонною лінією для бізнес-клієнтів: 0 800 219 800.

QUADRO.ua – офіційний імпортер техніки DJI в Україні з 2013 року. Компанія запустила першу в Східній Європі DJI Академію для навчання пілотів БПЛА за стандартами виробника та QUADRO.service – офіційний сервісний центр DJI, авторизований для виконання ремонту і технічного обслуговування всього асортименту техніки компанії.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку