Ощадбанк розпочав приймати заявки на кредити для підприємців онлайн

Новини Ощаду

Лічені хвилини на подання кредитної заявки та 24 робочі години на отримання попереднього рішення за кредитом – такими є параметри нового онлайн-сервісу, який Ощадбанк пропонує представникам мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ). Ця послуга, яка називається ОщадБізнес, доступна за посиланням https://oschadbusiness.com

Для отримання від Ощаду рішення щодо готовності надати кредит підприємцю достатньо лише заповнити форму на сайті. Сервіс надає можливість відслідковувати статус розгляду заявки в режимі реального часу. За умови отримання від банку попередньої згоди заявник також онлайн може надати пакет необхідних документів (або за бажанням у відділенні).

«Удосконалення наших продуктів та процесів ми ніколи не припиняємо. Те, що подати заявку на отримання кредиту в Ощаді підприємці можуть онлайн, – дуже важливо зараз, враховуючи безпекову ситуацію під час війни та поширений формат дистанційної роботи. Ми намагаємось максимально зменшити кредитне навантаження на позичальників, модернізуючи продукти і процеси, а також розширюємо співпрацю з нашими міжнародними партнерами для здешевлення програм підтримки підприємців», – наголошує Наталя Буткова-Вітвіцька, членкиня правління Ощадбанку, відповідальна за напрям ММСБ.

Ощадбанк є визнаним лідером кредитування клієнтів ММСБ, і навіть під час повномасштабної війни не зменшував активність у підтримці підприємців мікро-, малого та середнього бізнесу. Так, у 2022 році портфель кредитів цього сегмента клієнтів Ощаду збільшився на 90%.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали