Ощадбанк розпочав приймання заявок на пільгові кредити для енергомодернізації житла від ОСББ за програмою «Енергодім»

Новини Ощаду

За допомогою програми «Енергодім» Ощадбанк планує профінансувати у 2021 році понад 100 ОСББ.

Ощадбанк розпочав співпрацю з Фондом енергоефективності в рамках програми «Енергодім». Відтак ОСББ можуть отримати кредит в Ощадбанку на суму до 20 млн грн для модернізації будинку з частковим відшкодуванням до 70% витрат на будівельні або ремонтні роботи, матеріали та обладнання.

«Ощадбанк має успішний шестирічний досвід кредитування ОСББ та ЖБК у рамках державної програми «теплих» кредитів. У 2021 році разом з Фондом енергоефективності ми пропонуємо новий інструмент для здійснення енергомодернізації багатоповерхових будинків. Він дасть можливість ще більшому числу ОСББ долучитись до програми  та після проведення необхідних заходів отримати більш комфортне житло та заощадити на комунальних платежах», – зазначила Ольга Байцар, член правління Ощадбанку, відповідальна за мікро-, малий та середній бізнес.

Умови отримання кредиту для ОСББ в Ощадбанку – одні з найпривабливіших на ринку. Строк кредитування – до 84 місяців, процентна ставка – 12,5 % річних.

Кредит надається на проведення енергоаудиту, розробку проектної документації та її експертизу, будівельні або ремонтні роботи, матеріали, обладнання, послуги технічного та авторського нагляду, сертифікацію енергетичної ефективності після реалізації проекту, обстеження інженерних систем, на яких здійснено заходи з енергомодернізації.

Щоб модернізувати будинок за програмою «Енергодім», представники ОСББ мають ознайомитись з її умовами та умовами Грантового договору – 
https://energodim.org/

Подати заявку для участі в програмі ОСББ можуть 
тут

ОСББ також можуть отримати безкоштовну консультацію від регіонального радника Програми підтримки Фонду енергоефективності IFC, який супроводжує ОСББ на всіх етапах участі в цій програмі  – https://eefund.org.ua/#how_to_apply_header_block

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали