Ощадбанк розпочав кредитувати аграріїв без застави

Новини Ощаду

Ощадбанк розпочав бланкове кредитування малих та середніх сільгосппідприємств рослинницької галузі. 

«Враховуючи запити наших агроклієнтів, ми доповнили продуктову лінійку бланковим кредитом. Фокус робимо на підприємствах, які займаються рослинництвом. Таких клієнтів у нас переважна більшість», – зазначила Наталя Буткова-Вітвіцька, директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку.

Отримати фінансування без забезпечення можна на поповнення обігових коштів. Максимальна сума такого кредиту становить 3 млн грн з можливістю збільшення до 5 млн, якщо Ощад є єдиним обслуговуючим банком позичальника. Обсяг виручки позичальника – до 200 млн грн на рік, строк діяльності – більше 5 років. Термін кредитування становить до 2 років.

З початку 2021 року кредитний портфель мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) Ощадбанку зріс більш ніж на 2,3 млрд грн та становить більше 8 млрд грн. Клієнтам сегмента ММСБ видано більше 2000  нових кредитів на загальну суму близько 4 млрд грн (у тому числі 1 400 кредитів на підтримку інвестиційних проектів мікро- та малого бізнесу на загальну суму 3 млрд грн), що на 69% більше ніж за аналогічний період 2020 року.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали