Ощадбанк пропонує сільгоспвиробникам пільгове кредитування в рамках нової партнерської програми

Новини Ощаду

Нова партнерська програма Ощадбанку з компанією Суффле Агро Україна надає аграріям можливість скористатись доступним кредитуванням на придбання насіння, засобів захисту рослин, регуляторів росту рослин, мікродобрив.

Суффле Агро Україна є дочірньою компанією Групи Soufflet InVivo – французької міжнародної агропромислової корпорації, одного з найбільших операторів на світовому ринку сільськогосподарської продукції. Компанія працює на ринку України з 2007 року, надаючи сільськогосподарським виробникам повний комплекс послуг з виробництва рослинної продукції. Ключова мета компанії – допомогти аграріям підвищити урожайність та якість продукції, що в свою чергу сприятиме збільшенню прибутковості господарств.

Умови партнерської програми доступні широкому колу сільгосппідприємств:

  • ставка від 0,01% річних за програмою пільгового кредитування на суму до 20 млн грн з адаптованим до сезонності графіком погашення;
  • ставка від 0% річних при залученні фінансування за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» на суму до 60 млн грн;

Більше про кредитні програми – на офіційному сайті Ощадбанку, у відділеннях або в Контакт-центрі для бізнес-клієнтів за тел.: 0 800 219 800.

Оперативну інформацію про роботу Ощадбанку також можна отримати тут:
Web: www.oschadbank.ua
Facebook: https://www.facebook.com/oschadbank
Telegram: https://t.me/sergii_naumov (офіційна сторінка голови правління Ощадбанку Сергія Наумова).

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали