Ощадбанк пропонує новий депозит «Моя перемога» з підвищеною процентною ставкою

Новини Ощаду

Термін розміщення коштів - 3 місяці та 5 днів, процентна ставка - 17% та мінімальну сума депозиту – 10 тис грн: такі основні умови нового депозиту Ощадбанку «Моя перемога». Він покликаний посилити захист гривневих заощаджень клієнтів від інфляційного знецінення, збільшити строкову ресурсну базу банку, а також залучити нові строкові коштів на депозити в національній валюті.

Продукт розраховано на залучення нових депозитів і тому він має спеціальну умову:  відкриття  депозиту здійснюється у разі відсутності у клієнта закритого  депозиту в Ощадбанку протягом місяця до відкриття депозиту «Моя перемога».

Згідно з умовами, проценти виплачуються в кінці строку депозиту. Поповнення, пролонгація та можливість дострокового повернення вкладу до закінчення строку його розміщення не передбачено. Програма лояльності та інші додаткові бонуси до вкладу не застосовуються.

Відкрити вклад можна в будь-якому відділенні банку або в додатку «Мобільний Ощад».

«Портфель строкових депозитів в національній валюті з початку року зріс на 6 млрд грн до 50 млрд грн. Це реакція клієнтів на стабільність, надійність банку та безперервність роботи відділень, банкоматів, контакт-центру, Мобільного Ощаду, еквайрингу, тощо в будь-яких умовах. А також на лідерські позиції Ощаду майже на усіх сегментах ринку. Переконаний, що умови депозиту «Моя перемога» зацікавлять клієнтів, адже ставка 17% річних з урахуванням тренду дефляції забезпечить захист заощаджень від знецінення», - зауважив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали