Ощадбанк пропонує аграріям пільгові кредити на придбання мінеральних добрив від OSTCHEM RETAiL

Новини Ощаду

Ощадбанк розпочинає співпрацю з OSTCHEM RETAiL. Спільна партнерська програма дасть аграрним підприємствам можливість скористатись пільговими умовами кредитування на придбання мінеральних добрив високої якості від національного виробника.

OSTCHEM RETAiL є частиною азотного холдингу OSTCHEM та розвивається як національна мережа прямих поставок мінеральних добрив від заводів-виробників холдингу українським господарствам по всій території України. Продукція поставляється за цінами виробника та відповідає українським та міжнародним стандартам якості (ТУ У, ISO).

У межах нової партнерської програми Ощад пропонує клієнтам-аграріям вигідні умови кредитування:

  • сума – до 3 млн грн без забезпечення та до 20 млн грн із забезпеченням;
  • відсоткова ставка – від 0,01%;
  • строк – до 12 місяців;
  • графік погашення адаптовано до сезонності бізнесу, з можливістю сплати всієї суми боргу в останній місяць користування кредитом.

З початку 2021 року Ощад розширив партнерські програми за напрямом кредитування на поповнення обігових коштів: на придбання засобів захисту рослин, добрив та насіння. Загальна кількість партнерів – виробників та дилерів сільськогосподарської техніки, спеціалізованого обладнання, транспортних засобів перевищила 230.

Більш детально про програму  розвитку підприємництва «Будуй своє»фінансування бізнесу,  партнерські програми та кредити від міжнародних установ – на офіційному сайті, у відділеннях Ощадбанку або в Контакт-центрі для бізнес-клієнтів за тел: 0 800 219 800.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали