Ощадбанк профінансував релокацію підприємств на суму 30 млн грн

Новини Ощаду

За період дії програми Ощадбанку з релокації бізнесу підприємствам сегмента ММСБ надано фінансування на загальну суму 30 млн грн; заявки на ще 150 млн грн знаходяться на розгляді.

Допомога клієнтам здійснювати релокацію – один із ключових напрямів роботи держбанку. Для цих клієнтів Ощад розробив спеціальний продукт із нульовою ставкою на період воєнного стану плюс місяць після його скасування. Для участі в програмі підприємство має працювати не менше одного року. 

Спеціалізація переміщених підприємств найрізноманітніша: виробництво гідроциліндрів для сільгосптехніки, «розумних» камінів, виробів з бетону, м’ясних напівфабрикатів, армованої сітки, міжкімнатних дверей. Географія – з Київщини та Чернігівщини до західних регіонів, зі сходу та півдня – до центральних. Фактором переїзду бізнесу крім війни є й економічна доцільність з огляду на вартість виробництва, яка може різнитись по регіонах. Участь у програмі дає підприємцям можливість уберегтись від війни та сприяє кращій результативності після перемоги.

«В умовах війни чи в мирний час наш банк надає фінансову допомогу підприємствам, зокрема тим, які наважились переїжджати. Адже підприємці, які не закрили свій бізнес і створюють робочі місця – це справжні герої. Релокація – дієвий механізм збереження та розвитку бізнесу. Таким чином ми закладаємо міцний фундамент якнайскорішого відновлення країни після перемоги», – зазначила Наталя Буткова-Вітвіцька, директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку.

 

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали