Ощадбанк продовжує відновлювати роботу на деокупованій Київщині

Новини Ощаду

Сьогодні двері відділень Ощадбанку відкрились у двох населених пунктах, звільнених від агресора, на Київщині: в Бучі (вул. Енергетиків, 11) та Ірпені (вул. Шевченка, 7). Раніше, 3 травня, відділення Ощаду запрацювали в селищах міського типу Немішаєвому та Клавдієво-Тарасовому. На всіх звільнених територіях також триває відновлення банкоматної мережі – наразі працівникам Ощаду вдалося запустити роботу другого банкомату в Ірпені (вул. Університетська, 2ф/3, магазин "Фора"), а також банкоматів в Іванкові (вул. Толочина, 48) та Бородянці (вул. Семашка, 3). На черзі відновлення банкомату в Гостомелі, про що ми повідомимо окремо. 

Відновлення роботи відділень та банкоматів ускладнюється тим фактом, що в багатьох місцях російські загарбники зруйнували інфраструктуру Ощаду: пошкоджені відділення, пограбовані банкомати. 

Паралельно фахівці Ощаду документують всі завдані агресором збитки з метою подальшого звернення до міжнародних інстанцій задля компенсації втрат від війни. Керівництво Ощадбанку щиро дякує працівникам, які оперативно повертаються до місць проживання у нещодавно звільнених від агресора районах, щоб відновити надання банківських послуг на цих територіях.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали