Ощадбанк підтримав фестиваль-конкурс молодих скрипалів Maestro dell’Arco

Новини Ощаду

Сьогодні, 19 травня 2023 року, розпочинається відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс молодих скрипалів Maestro dell’Arco, генеральним партнером якого є Ощадбанк. Цей музичний проєкт створено для виявлення, підтримки та сприяння реалізації творчого потенціалу талановитих молодих виконавців.

Меценатська ініціатива стала продовженням низки проєктів банку з підтримки мистецтва під час воєнного стану. Так, на початку березня Ощад презентував власний культурний проєкт «Мистецтво під час війни». В його рамках заплановано виставку творів мистецтва періоду воєнного стану «Як ти?», що відбудеться в Українському домі.

«Дуже важливо, щоб культурний процес в Україні не переривався навіть зараз, коли багато культурних ініціатив зупинено. Ми робимо все від нас залежне, щоб сприяти зусиллям ентузіастів, які продовжують організовувати концерти, конкурси та художні виставки навіть під час повномасштабної війни. Ми вирішили підтримати цей фестиваль-конкурс також і тому, що учасники події – творча молодь. Їй потрібно навчатись, самостверджуватись та розвивати професійні навички попри війну, адже від цього залежить наше культурне майбутнє», – наголосив голова правління Ощадбанку Сергій Наумов.

Фестиваль-конкурс розпочнеться з першого туру в дистанційному форматі: члени журі розглянуть відеозаписи виступів учасників для відбору до другого туру. Наступний етап відбудеться 3 червня та пройде у змішаному форматі на базі Арт-центру ім. І.С.Козловського. Фестиваль завершиться 4 червня гала-концертом, у якому візьмуть участь переможці другого туру та члени журі в супроводі оркестру. Професійними незалежними арбітрами в журі є видатні вітчизняні та закордонні діячі музичного мистецтва.

Конкурс ініційовано Арт-центром ім. І.С.Козловського ТВЗК «Київський національний академічний театр оперети» спільно з благодійним фондом «Мізерере».

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали