Ощадбанк першим видав кредит за новою державною програмою доступного іпотечного кредитування єОселя

Новини Ощаду

В Україні видано перший доступний  іпотечний кредит під 3% річних за новою державною програмою єОселя. Позику співробітниці Національної поліції України в Чернігові видав Ощадбанк. За допомогою доступного кредитування вона придбає однокімнатну квартиру в новобудові одного з найнадійніших забудовників міста.

«Нарешті моя мрія про власне житло здійсниться завдяки державній програмі «єОселя»! Як тільки я почула про намір створення програми, що дає можливість стати власником житла на доступних умовах, вирішила, що дочекаюсь її старту. Зраділа, що як співробітник Національної поліції, підхожу під умови програми. Заздалегідь обрала новобудову в затишному районі міста, проконсультувалась в Ощадбанку, які документи потрібно зібрати для отримання кредиту. Словом, була повністю готова до подання заявки. Далі все відбулось швидко. Після оформлення заявки мені зателефонували з Ощадбанку та запросили для підписання договору. І ось я перша учасниця програми єОселя», – розповідає пані Олена, перша позичальниця за програмою єОселя.

«Цілком закономірно, що саме Ощад видав перший кредит за державною програмою єОселя. По-перше, активна підтримка і реалізація державних програм для нас є стратегічним пріоритетом. По-друге, накопичений командою досвід та експертиза, комфортне обслуговування клієнтів у мережі іпотечних центрів, привабливі кредитні програми створили умови для лідерських позицій банку на цьому ринку. Ми першими відновили іпотечне кредитування під час війни і практично єдині серед українських банків надавали громадянам кредити на придбання житла протягом останніх місяців. Звісно, темпи кредитування зовсім інші, ніж до війни, але впевнений, що з запровадженням програми єОселя таких кредитів стане більше», – зазначив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

Цього року завдяки державній програмі єОселя поліпшити житлові умови для себе та своєї родини зможуть:

  • кадрові військовослужбовці ЗСУ, Національної гвардії, працівники інших силових відомств, поліцейські, а також члени їх сімей;
  • медичні працівники закладів охорони здоров’я державної або комунальної форми власності;
  • педагоги закладів освіти державної або комунальної форми власності;
  • науковці.

Наразі єОселя працює в тестовому режимі. Триває її технічне доопрацювання для запуску в застосунку «Дія».

Кредит надається на строк від 1 до 20 років для придбання помешкання в житловому будинку квартирного типу. Власний внесок – від 20% вартості предмета іпотеки.

Програма доступної іпотеки єОселя реалізується через ПАТ «Українська фінансова житлова компанія» та Фонд розвитку підприємництва.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку