Ощадбанк отримав судове рішення про стягнення понад 265 мільйонів гривень з групи компаній «Агроінвестгруп» та її бенефіціара

Новини Ощаду

27 серпня 2019 року Господарським судом Одеської області прийнято рішення про стягнення на користь Ощадбанку з ТОВ «Іст Оілс Україна» (група компаній «Агроінвестгруп») та поручителів  – фізичних та юридичних осіб, серед яких є кінцевий бенефіціар Кучеренко М.Ф., заборгованості в сумі понад 265 млн. грнПісля набрання законної сили рішення буде направлено для примусового виконання.

Нагадуємо, робота Ощадбанку за темпами зменшення простроченої заборгованості є найефективнішою серед державних банків. Згідно з оприлюдненим річним Звітом про діяльність Ради з фінансової стабільності саме Ощадбанк досягнув найбільших успіхів у реструктуризації. Завдяки вжитим заходам корпоративний кредитний портфель держбанків помітно покращився.

За чотири роки Ощадбанк отримав близько 7200 судових рішень на свою користь. На користь банку вже стягнуто грошима і майном близько 7,07 млрд грн.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали