Ощадбанк – номер 1 на ринку автокредитування за підсумками 2021 року

Новини Ощаду

У 2021 році Ощадбанк видав 7,2 тис. автокредитів на загальну суму 4 млрд грн, що забезпечило йому перше місце на ринку автокредитування за підсумками 2021 року.

«Порівняно з минулим роком ми вдвічі збільшили обсяг видач автокредитів, що дало Ощаду можливість наростити власну частку ринку до 29%.  Такого успіху ми досягли завдяки конкурентному продукту, роботі з партнерами – автосалонами та автодилерами на регіональному та центральному рівнях, налагодженим внутрішнім процесам для швидкого прийняття рішення про надання кредиту. Ми реагуємо на потреби клієнтів та партнерів, працюємо на ринку випереджаючими темпами і плануємо далі нарощувати портфель автокредитів», – зазначив Антон Тютюн, член правління Ощадбанку.

Найбільш популярні марки авто у клієнтів Ощаду – TOYOTA, KIA, SKODA, HYUNDAI, MITSUBISHI, CHERY, MERCEDES-BENZ, PEUGEOT, MAZDA, SUZUKI,  NISSAN, CITROEN, FORD, LAND ROVER, BMW.

Ощад співпрацює з більш ніж 500 дилерськими центрами та автосалонами по всій країні та пропонує гнучкі та привабливі умови кредитування. 

Кредитні продукти Ощадбанку є незмінними лідерами регулярного дослідження пропозицій понад 20 найбільших банків України Prostobank Awards від компанії «Простобанк Консалтинг»: «Ощад Драйв» посів I місце, «Легкий кредит» – II місце в номінації «Кращі автокредити».

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали