Ощадбанк – найбільший кредитор бізнесу за державними гарантіями на портфельній основі

Новини Ощаду

Ощадбанк надав найбільшу серед уповноважених банків суму кредитів під забезпечення державною гарантією на портфельній основі. Станом на початок червня 2021 року понад 460 клієнтів  мікро-, малого та середнього бізнесу отримали 1242 млн грн кредитів. Загальна сума державних гарантій за ними становить 573 млн грн.

Найбільше кредитів надано агропромисловим компаніям, переробним, виробничим та торговельним підприємствам. Більшість позичальників залучили фінансування оборотного капіталу терміном від 2 до 3 років. Середня сума кредиту становить близько 3 млн грн.

«Попит на програму державних гарантій з боку малого та мікробізнесу досить значний. Ощад отримав найбільшу граничну суму державної гарантії серед усіх банків – 1 млрд грн – і за три місяці видав 57% ліміту. Ми пропонуємо клієнтам поєднувати кредитування за цією програмою з «Доступними кредитами 5-7-9%». Це спрощує доступ до фінансування, яке можна  отримати на дуже вигідних умовах» , – зазначила Наталя Буткова-Вітвіцька, директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку.

За державною програмою значно зменшено вимоги до забезпечення за кредитом – гарантія може покривати до 70% суми кредиту. Решту фінансування позичальник забезпечує власним рухомим чи нерухомим майном. Кредити на суму до 3 млн грн можуть надаватись тільки під державну гарантію, без іншого додаткового забезпечення. Отримати кредити за програмою можуть суб’єкти господарювання з річним чистим доходом (виручкою) від реалізації до 50 млн євро або кількістю працівників до 250 осіб. Максимальна сума кредиту – 100 млн грн. 

Більше про кредитні програми Ощаду – на офіційному сайті, у відділеннях або в Контакт-центрі для бізнес-клієнтів за тел.: 0 800 219 800.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали