Ощадбанк – лідер за обсягом профінансованих експортних проектів у співпраці з ЕКА

Новини Ощаду

Про лідерство Ощадбанку в державній  програмі портфельного страхування кредитів у співпраці з Експортно-кредитним агентством (ЕКА) зазначалось на Export Credit Forum 2022, який відбувся 8 грудня.

За час співпраці з ЕКА Ощадбанк, який першим з банків запустив програму, видав 15 кредитів вітчизняним виробникам для експорту їх продукції до Австралії та країн ЄС. 14 кредитів отримали представники мікро-, малого та середнього бізнесу на загальну суму 52,7 млн грн. Фінансування отримали підприємства з 8 областей, що виготовляють картонну продукцію, харчову плівку, вироби з гірчиці, деревини, пластмаси. Ще п’ять кредитів очікують погодження.

Один кредит надано представнику великого бізнесу на суму 3 млн євро. Запорізький завод кольорових сплавів входить до складу Electro Cable Group і є найбільшим експортером кабельно-провідникової продукції з міді до країн ЄС. Цей кредит став найбільшим у програмі страхування кредитів ЕКА.

«Ощад – один з ключових банків в Україні, що надає клієнтам сегмента мікро-, малого та середнього бізнесу доступний кредитний ресурс за ставкою від 0% річних у рамках державних і партнерських програм, зокрема за програмою «Доступні кредити 5-7-9%». Фінансування експортно орієнтованого бізнесу є одним з пріоритетів банку. Завдяки виданим кредитам у рамках співпраці з Експортно-кредитним агентством забезпечено додатково не менше 0,5 млрд грн експортної виручки протягом ІІ-ІІІ кварталу 2022 року», –зауважила Наталя Буткова-Вітвіцька, членкиня правління, відповідальна за мікро-малий та середній бізнес Ощадбанку

За вагомий особистий внесок у забезпеченні масштабної експансії експорту товарів, робіт та послуг українського походження шляхом просування доступного передекспортного фінансування ЕКА відзначило подяками команду Ощаду, зокрема Сергія Наумова – голову правління, Наталю Буткову-Вітвіцьку – членкиню правління, відповідальну за мікро-, малий та середній бізнес, Юрія Каціона – заступника голови правління, відповідального за корпоративний бізнес, та інших колег.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку