Ощадбанк – лідер серед державних банків за обсягом наданих кредитів «5-7-9%»

Новини Ощаду

З початку дії державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» Ощадбанк видав 846 кредитів представникам мікро-, малого та середнього бізнесу на суму 1225 млн грн. За обсягом наданих кредитів Ощад є лідером серед державних банків. Більшість таких кредитів інвестиційні і спрямовані на модернізацію та розширення бізнесу. За цим показником Ощад входить до ТОП-3 серед  усіх банків – учасників програми.

Найбільше профінансовано сільськогосподарські та фермерські підприємства, а також підприємства переробної промисловості, будівництва та торгівлі.

Програма «Доступні кредити 5-7-9%» дає можливість отримати:

- інвестиційний кредит на розвиток бізнесу під 5, 7 або 9%;     

- кредит на поповнення оборотного капіталу під 3%;

- рефінансування поточної заборгованості під 0%.

Для клієнтів сегмента «середній бізнес», що не можуть отримати кредит на умовах програми з урахуванням визначених критеріїв обсягу виручки, видів діяльності тощо, Ощадбанк суттєво знизив ставки за основними кредитними програмами. Такі бізнес-клієнти мають можливість поповнити оборотний капітал, придбати транспорт або обладнання за рахунок кредитних коштів за ставкою від 12,25% річних у гривні.

Заявки на кредитування приймаються за посиланням https://www.oschadbank.ua/579,  у відділеннях та в Контакт-центрі Ощадбанку за телефоном: 0 800 219 800.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали