Ощадбанк другий рік поспіль лідирує за зменшенням обсягу проблемних кредитів серед державних банків

Новини Ощаду

Згідно з оприлюдненим Міністерством фінансів України «Звітом про роботу з непрацюючими кредитами» Ощадбанк досягнув найбільших успіхів за темпами зменшення простроченої заборгованості. Так, обсяг непрацюючих кредитів банку за 2019 рік скоротився на 61%, або на 20,6 млрд грн, – до 77,3 млрд грн (більшість непрацюючих кредитів – позики, видані до 2014 року, кредити АР Крим та непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей).

Ощад залишається найбільш активним користувачем Закону України «Про фінансову реструктуризацію». Протягом 2019 року в рамках цього закону проведено реструктуризацій на 9 млрд грн. Загалом з початку дії цього закону проведено реструктуризацій на 28 млрд грн.

Також Ощадбанк лідирує за обсягами погашення заборгованості шляхом отримання грошових коштів та майна, прийнятого в рахунок погашення боргу. Загальний обсяг погашень у 2019 році становить 3,7 млрд грн, або 57% загального обсягу погашення непрацюючих активів чотирма державними банками. У 2018 році загальний обсяг погашень проблемних кредитів становив 3,0 млрд грн, або 21% загального обсягу погашення непрацюючих активів чотирма державними банками.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали