Ощадбанк долучився до фінансування програми «Велике будівництво»

Новини Ощаду

Сьогодні, 28 серпня, голова правління Ощадбанку Сергій Наумов взяв участь у презентації договору консорціумного кредитування між Державним агентством автомобільних доріг та шістьма українськими банками. Ощадбанк став учасником консорціуму з лімітом фінансування до 150 млн дол. США. Координатором угоди виступив Укрексімбанк. У проекті також задіяні Укргазбанк, ТАСКОМБАНК, Банк Кредит Дніпро та ПУМБ. Цільовим призначенням є фінансування об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення. 

Консорціумний кредит загальним обсягом 376 млн дол. США надається з забезпеченням у формі державних гарантій строком на 5 років. Процентна ставка становить 4,9% річних. Результатом проведення підготовчої роботи зі структурування угоди стало забезпечення можливості довгострокового кредитування Укравтодору з процентною ставкою навіть нижчою, ніж подібна ставка при кредитуванні міжнародними фінансовими організаціями.

Впровадження такого інструмента кредитування є безпрецедентним на фінансовому ринку України. Залучення таких значних обсягів коштів в українських банках до цього було неможливим, суми кредитування лише зрідка перевищували 50-70 млн дол. США. Сьогодні цією угодою її учасники дають чіткий сигнал ринку, що банківська система є готовою до фінансування великих інвестиційних проектів через механізм консорціуму.

«Не секрет, що мета Ощаду на найближчі роки – збільшення портфеля в сегментах фізичних осіб, підприємців,  малого та середнього бізнесу. Водночас ми будемо розглядати й участь у великих інвестиційних проектах, які покликані вдихнути життя у важливі галузі економіки та створювати нові робочі місця. І таких, що зроблять нашу країну привабливішою для інвесторів завдяки добрій транспортній інфраструктурі!», – зазначив Сергій Наумов, голова правління Ощадбанку.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали