Ощад відновив роботу відділення в Ізюмі

Новини Ощаду

Ощадбанк відновив роботу універсального відділення в Ізюмі – місті, яке зазнало значних руйнувань і терору з боку окупантів. Воно працює за адресою: вул. Паромна, 6. Це вже третє відділення Ощаду на деокупованій території Харківщини.

Відновлення відділення стало можливим завдяки злагодженій роботі фахівців Ощадбанку, проведенню у стислі терміни ремонтних робіт значно пошкодженого приміщення, встановленню каналу зв'язку з використанням супутникового обладнання, вирішенню питання енергопостачання та забезпеченню новим банківським обладнанням.

Відтак, мешканці міста та найближчих сіл матимуть змогу отримувати пенсії, соціальні виплати, перекази та користуватись іншими банківськими послугами. У відділенні можна скористатись банкоматом та терміналом самообслуговування. Крім цього, банкомат Ощадбанку також встановлено на території Ізюмського районного відділу ДСНС. 

Нагадуємо, раніше банк відкрив відділення в Балаклії та смт Шевченковому. Крім цих населених пунктів банкомати та термінали Ощаду встановлено ще в Андріївці, Барвінковому, Дергачах, Донці, Золочеві, Первомайськовому та П’ятигірському.

Працюємо заради відновлення фінансового життя!

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали