Мій банк
МОЯ СВОБОДА
МОЯ СПРАВА
МОЄ МАЙБУТНЄ
МОЯ СИЛА
МОЄ ЗАВТРА
МІЙ СПОКІЙ
МОЇ ЛЮДИ
Відділення Відділення
USD 42.10 42.55
EUR 49.45 50.10

Ощад продемонстрував найбільший приріст кредитного портфеля юросіб у жовтні 2025 року

Новини Ощаду

Приріст портфеля юридичних осіб Ощадбанку за жовтень 2025 року становить 4,2 млрд грн, що є найбільшим показником серед усіх українських банків.

За даними НБУ станом на 1 жовтня 2025 року Ощадбанк є лідером ринку з кредитування юросіб із часткою в 13,6% за net-портфелем і утримує це лідерство з початку року. Обсяг портфеля становить близько 99 млрд грн, з яких 30 млрд грн - портфель мікро-, малого та середнього бізнесу.

«Підтримка реального сектору економіки – одне з головних завдань Ощадбанку протягом повномасштабного вторгнення. В партнерстві з клієнтами банк послідовно інвестує вільну ліквідність у створення робочих місць, розвиток експортного потенціалу, посилення оборонно-промислового комплексу та енергетичну безпеку країни. За цей час кредитний портфель корпоративного бізнесу Ощадбанку збільшився в понад півтора разу, або на 23,5 млрд грн. Частка сегмента корпоративного бізнесу в портфелі юридичних осіб банку становить 70%», – підкреслив Юрій Каціон, заступник голови правління Ощадбанку, відповідальний за корпоративний бізнес.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали