Ощад першим серед банків пропонує українцям страховий поліс від нещасних випадків в умовах воєнного стану

Новини Ощаду

Ощадбанк спільно зі страховою компанією ARX Life пропонує новий страховий поліс «Бронезахист», створений спеціально для страхування життя та здоров’я цивільних громадян від нещасних випадків в умовах воєнного стану.

Новий продукт покриває як побутові нещасні випадки (травми, опіки, обмороження та ін.), так і випадки, отримані цивільними громадянами внаслідок воєнних дій – влучення снарядів, мін, куль, обрушення будівель, пожеж, мінування територій тощо. У мирний час такі події зазвичай є винятком у програмах страхування.

Оформити страховий поліс можна для цивільних громадян України, які не беруть безпосередньої участі в бойових діях, віком від 1 до 75 років (на дату укладення договору).

Вартість поліса «Бронезахист» – 750 грн. При цьому страхова виплата становить 100 000 грн, а тривалість страхового покриття – 6 місяців.

Придбати поліс можна у відділеннях Ощадбанку. Деталі – на офіційному сайті.  

ARX Life створено на базі компанії «АХА Страхування життя», яку в жовтні 2018 року придбав канадський холдинг Fairfax. ARX Life не припиняла працювати з першого дня війни. Компанія спростила клієнтам життя під час воєнного стану: наразі для отримання виплат приймаються фотокопії документів, надіслані клієнтами будь-яким каналом зв’язку (електронна пошта, чати).

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку