Одеська область приєдналась до коаліції Ощадбанку з підтримки бізнесу

Новини Ощаду

1 березня 2023 року начальник Одеського обласного управління Ощадбанку Денис Древницький та директор Агенції регіонального розвитку Одеської області Сергій Кононенко підписали меморандум про співпрацю з метою підтримки розвитку бізнесу Одещини.

Партнери домовились сприяти розширенню доступу підприємств мікро-, малого та середнього бізнесу регіону до кредитних ресурсів. Зокрема, планується розробка та впровадження нових фінансових інструментів підтримки діяльності ММСБ, компенсація відсотків за кредитами в межах відповідних бюджетів, залучення міжнародних організацій до кредитування цього клієнтського сегмента.

В Одеській області Ощадбанк є лідером з обслуговування бізнес-клієнтів. Банк обслуговує на Одещині понад 10 тисяч підприємств та пропонує підприємцям широкий спектр кредитних продуктів. Кредитний портфель мікро-, малого та середнього бізнесу філії становить більш 800 млн грн – протягом 2022 року він зріс удвічі. Місцеві підприємці довірили Ощаду понад 1,5 млрд грн.

Ощадбанк пропонує кредити на релокацію бізнесу, підтримку експортерів в рамках програми страхування кредитів ЕКА, кредитування в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%» та партнерські програми з виробниками техніки, обладнання, насіння, засобів захисту рослин тощо. Ощад – ексклюзивний партнер грантової програми єРобота, в рамках якої минулого року загалом профінансовано 2530 проєктів на 1,5 млрд грн і буде додатково працевлаштовано 8 тисяч українців.

«Співпраця  Ощадбанку та Агенції регіонального розвитку Одеської області є стратегічно важливою, адже вона дасть можливість запропонувати нашим підприємствам дієвий та доступний інструмент фінансовий підтримки, щоб бізнес міг розвиватись у складні часи воєнного стану», – зазначив Денис Древницький, начальник Одеського обласного управління Ощадбанку.

«В складний для нашої країни час Агенція регіонального розвитку Одеської області зосереджує свої зусилля на відновленні та розвитку економіки регіону. Наша мета надати бізнесу різноманітні інструменти для забезпечення економічної стабільності територіальних громад. Ощадбанк в свою чергу пропонує діючі механізми фінансової підтримки регіону. Підтримай локальне - інвестуй у майбутнє!", - наголосив Сергій Кононенко, директор Агенції регіонального розвитку Одеської області.

Ощадбанк вже має позитивний досвід співпраці в рамках подібних меморандумів з Закарпатською, Львівською та Чернівецькою обласними військовими адміністраціями. Саме в цих областях банком видано найбільше кредитів за напрямом енергозабезпечення бізнесу, який може залучати фінансування на доступних умовах, зокрема з частковою компенсацією вартості обладнання. 

Агенція регіонального розвитку Одеської області - не бюджетна та неприбуткова установа, заснована Одеською обласною державною адміністрацією та Одеською обласною радою з метою створення міцного підґрунтя для стабільного соціально-економічного розвитку територіальних громад Одеської області та регіону в цілому.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали