Обсяги роздрібного кредитування в Ощадбанку перевищили докарантинний рівень

Новини Ощаду

Ощадбанк повідомляє про суттєве, а за певними напрямами рекордне зростання роздрібного кредитування в червні 2020 року. Зокрема, в червні банк зафіксував власний рекорд з автокредитування і найкращий результат на ринку за приростом, надавши протягом місяця 425 кредитів на придбання автомобілів на загальну суму 202 млн грн. Для порівняння, у 2019 році середня кількість наданих автокредитів становила 300 на місяць. Частка Ощадбанку на ринку досягла 27%. Ще на початку 2018 року вона становила лише 4% ринку.

Загалом у червні Ощадбанк надав 443,3 млн грн роздрібних кредитів. Це найкращий результат банку з початку 2020 року.

«Після тимчасового сповільнення  кредитування у другій половині березня-квітня, спричиненого карантинними обмеженнями, з середини травня ми спостерігаємо зростання активності клієнтів.  А вже в червні за обсягом роздрібного кредитування  Ощадбанк вийшов на докарантинний рівень. Інтерес з боку споживачів до кредитних програм Ощаду значний. Протягом останніх років ми вдосконалювали продукти, поліпшували умови, розширювали партнерські програми. Як результат – збільшення обсягів кредитування і посилення ринкових позицій банку», – зазначив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

Ощадбанк пропонує повний спектр кредитних продуктів: кредити на придбання нових та вживаних авто, іпотечні та «теплі» кредити, кредити на устаткування, яке виробляє зелену енергію, карткові та кеш-кредити.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали