Новий продукт Ощаду для енергозабезпечення бізнесу та його перші результати

Новини Ощаду

За декілька тижнів від старту продажів  Ощад провів контакт з діючими клієнтами в сегменті ММСБ та виявив, що більше 500 клієнтів зацікавлені в фінансуванні щодо напряму енергозабезпечення власного бізнесу. Вже отримали близько 100 кредитних заявок на загальну суму 110 млн грн, з яких близько 40 вже пройшли погодження та видачу на суму 25 млн грн.

Ще 60 кредитних заявок знаходяться в роботі. Найбільшим попитом у клієнтів користуються генератори, додаткові батареї, а також аксесуари для побудови індивідуальної енергетичної екосистеми.  

Цей продукт дає можливість нашим клієнтам працювати  незалежно від наявності світла, важливо щоб бізнес не зупинився.

«Згідно з опитуванням клієнтів 90% з них підтвердили, що їх бізнес повністю забезпечений енергоджерелами та ресурсами. Відтак програма дає можливість задовольнити потребу не лише решти 10% бізнес-клієнтів банку, а  також розширити фінансування нових клієнтів, що потребують підтримки. Ощад розглядає заявки до 2 робочих днів за спрощеним пакетом документів. Завдяки такому підходу питання енергозабезпечення клієнтів вирішиться протягом наступних 1-2 місяців повністю», – зазначила Наталя Буткова-Вітвіцька, членкиня правління Ощадбанку, відповідальна за мікро-, малий та середній бізнес.

Фінансування здійснюється на вигідних умовах:

  • відсоткова ставка від 0% річних за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» (остаточний розмір відсоткової ставки визначається залежно від індексу UIRD3M та сегмента клієнта);
  • мінімальна сума проєкту – від 100 тис. грн.;
  • максимальна сума проєкту – до 60 млн грн;
  • термін кредитування – від 6 до 60 місяців;
  • власний внесок – не менше 30% суми кредиту;
  • форма кредиту – строковий кредит/невідновлювана кредитна лінія.

Оперативну інформацію про роботу Ощадбанку також можна отримати тут:
Facebook: https://www.facebook.com/oschadbank
Telegram: https://t.me/sergii_naumov (офіційна сторінка голови правління Ощадбанку Сергія Наумова).

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали