Новий напрям програми єРобота за сприяння Ощадбанку: гранти на створення чи розвиток ветеранського бізнесу

Новини Ощаду

Від 250 тис. до 1 млн грн – такі суми грантів від уряду передбачено за новим напрямом програми єРобота, що має на меті підтримати ветеранське підприємництво. Отримати грант може ветеран (учасник бойових дій або людина з інвалідністю внаслідок війни) або другий/друга з подружжя ветерана.

За умовами програми на отримання гранту на суму до 250 тис. грн має подаватися сам ветеран, на суму до 500 тис. грн – другий/друга з подружжя ветерана. Скористатися грантом до 1 млн зможе ветеран, підприємницькій досвід якого не менше  трьох років. Гранти на 500 тис. грн та 1 млн грн надаватимуться за умови спільного фінансування з отримувачем у співвідношенні 70/30, тобто 30% вартості проєкту мають покриватися власними коштами.

Умовою надання безповоротних грантів є створення нових робочих місць. При цьому держава розраховує, що працевлаштовувати підприємці-ветерани будуть насамперед своїх побратимів.

Грантові кошти можна використати на придбання обладнання, сировини, матеріалів, на оренду приміщення та транспортних засобів, необхідних для реалізації бізнес-проекту, на закупівлю ліцензійного програмного забезпечення, оплату послуг маркетингу та реклами.

Програма єРобота, до якої активно долучився Ощадбанк, стартувала у 2022 році. У напрямі підтримки ветеранського бізнесу, як і за іншими напрямами, роль Ощаду полягатиме у верифікації претендентів на грант, відкритті рахунків, контролі цільового використання коштів тощо.

Заявки на отримання грантів можна подавати з 10 квітня через портал Дія. Додатково отримувачі грантів зможуть пройти підприємницькі курси та отримати консультації в регіональних центрах зайнятості.  

Оперативну інформацію про роботу Ощадбанку також можна отримати тут:
Web: www.oschadbank.ua
Facebook: https://www.facebook.com/oschadbank
Telegram: https://t.me/sergii_naumov (офіційна сторінка голови правління Ощадбанку Сергія Наумова).

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали