Нові інвестиційні послуги для клієнтів Ощаду: операції з ОВДП на вторинному ринку та платежі на користь міжнародних брокерських компаній

Новини Ощаду

Ощадбанк запропонував дві нові послуги, які  урізноманітнюють перелік інвестиційних інструментів для клієнтів – фізичних осіб. Окрім традиційних депозитів та придбання облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) на первинних аукціонах міністерства фінансів України Ощад пропонує нові інвестиційні можливості.

Перша з них – це операції купівлі-продажу ОВДП на вторинному ринку за котируваннями, встановленими банком. Придбання облігацій на вторинному ринку дає клієнтам можливість купувати цінні папери в будь-який день, не очікуючи чергового аукціону міністерства фінансів. Окрім того, при придбанні на вторинному ринку клієнту заздалегідь відома дохідність цінних паперів; також існує можливість продати ОВДП за узгодженою з банком ціною.

Друга послуга – переказ коштів фізичних осіб на рахунки міжнародних брокерських компаній Interactive Brokers та Exante. Завдяки цим переказам клієнти Ощадбанку отримали можливість придбавати на міжнародних фондових ринках через онлайн-платформи цих брокерів акції іноземних компаній, зарубіжні корпоративні та суверенні облігації, біржові фонди тощо.

Більш детальну інформацію про інвестиційні інструменти Ощадбанку для фізичних осіб можна отримати тут:

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали