Наталя Буткова-Вітвіцька увійшла до ТОП-3 провідних банкірів на ринку МСБ

Новини Ощаду

Директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку Наталя Буткова-Вітвіцька увійшла до трійки провідних банкірів Україні, які очолюють напрям по роботі з сегментом МСБ, згідно з підсумками традиційного рейтингу журналу «Бізнес». Крім цього, Ощад посів друге місце в номінації «Лідер держпрограм підтримки МСБ».

У 2021 році Ощад зміцнив свої позиції на ринку МСБ. Кредитний портфель банку для клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу досяг 9 млрд грн. При цьому кредити на фінансування оборотного капіталу становлять 5,5 млрд грн, а на інвестиційні проекти – 1,8 млрд грн.

Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» наразі  є найбільш затребуваною серед МСБ-клієнтів Ощадбанку. Станом на 13 грудня 2021 року Ощадбанк у рамках цієї програми видав понад 3,8 тис. кредитів на суму 7,6 млрд грн.

«Приємно констатувати, що Ощадбанк упевнено входить до трійки лідерів за обсягами кредитування за програмою «5-7-9%» попри те, що вийшов на ринок МСБ відносно недавно – лише 5 років тому. Частка Ощаду серед учасників програми за інвестиційними кредитами становить понад 21%, за антикризовим напрямом – понад 10%, і ми маємо намір покращувати ці результати», – зазначила Наталя Буткова-Вітвіцька.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали