Напередодні всесвітнього дня заощаджень Ощадбанк закликає українців замислитись про своє фінансове майбутнє

Новини Ощаду

Ощадбанк напередодні всесвітнього дня заощаджень закликає задуматись про майбутнє та користуватись депозитними програмами. Депозити Ощаду – прості та зрозумілі. Банк пропонує розмістити тимчасово вільні кошти за програмою «Мій депозит» на 3, 6 чи 12 місяців зі щомісячною сплатою відсотків або капіталізацією. Окрім того, діє спеціальні пільгова програма «Мій пенсійний депозит» для клієнтів-пенсіонерів із підвищеними відсотковими ставками. Оформити депозит в Ощадбанку можна без відвідування відділення – в інтернет- та мобільному додатку «Ощад 24/7». Відмінною рисою депозитів Ощадбанку є можливість їх поповнення.

Загалом станом на кінець третього кварталу 2021 року фізичні особи розмістили на рахунках Ощадбанку майже 120 мільярдів гривень. З цієї суми понад 70 мільярдів гривень – строкові депозити. Ощадбанк упевнено посідає друге місце за цим показником серед усіх українських банків. При цьому зростає питома вага депозитів, відкритих через Інтернет та в мобільному застосунку «Ощад 24/7». На початку 2021 року такі депозити становили 35% портфеля, нині їх 37%.

Міжнародний день заощаджень відзначається в багатьох країнах світу. Його історія почалась у 1924 році. Мета цього свята – підвищення фінансової грамотності з особливим фокусом на роз’ясненні значення заощаджень для громадян.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали