На екрани кінотеатрів вийшов фільм «Область Героїв», створений за партнерства Ощадбанку

Новини Ощаду

24 листопада відбулась прем’єра кінопроєкту «Область Героїв». Це повнометражний фільм автора та генерального продюсера Олексія Комаровського. Кошти від кінопоказу підуть на закупівлю обігрівачів для дитячих закладів.

Фільм «Область Героїв» - це перша масштабна кінореконструкція реальних героїчних історій простих українців. Команда присвятила цей проєкт всім волонтерам України, які ціною власного життя врятували та продовжують рятувати тисячі життів. Глядач побачить відверту кіносповідь про події, які відбувалися у самому пеклі ворожої окупації: в Бучі, Ворзелі, Гостомелі, Ірпені та інших містах і селах. Кожна героїчна сповідь - це не про одну людину та її історію, а про тисячі українських волонтерів, які уособлюють незламну українську націю.

«Герої фільму – хоробрі мешканці Київської області. І вони лише частина великої героїчної нації. Вони є уособленням тисяч таких самих волонтерів-героїв по всій Україні. Київська обласна військова адміністрація і надалі буде сприяти зйомкам подібних патріотичних кінопроєктів на території області і підтримувати українську кіноіндустрію в цілому», - зазначив Голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

«Наш фільм присвячений всім волонтерам України. І він несе благодійну місію: «купи квиток – зігрій дитину». І я запрошую всіх у кіно, адже зібрані кошти від кінопоказів підуть на закупівлю обігрівачів для дитячих будинків, оскільки на нас чекає важка зима. Українське кіно зігріє не тільки душу», - зазначив автор та генеральний продюсер Олексій Комаровський.

«Серед працівників Ощадбанку – чимало активних волонтерів. Наша підтримка створення цього фільму – це визнання того, яку важливу роль відіграє волонтерський рух у спротиву ворогу. Окрім художньої цінності ця стрічка важлива з огляду на те, що увесь світ вкотре побачить військові злочини агресора та переконається у сміливості українців, які мужньо протистояти ворогу
», - зазначив голова правління Ощадбанку Сергій Наумов.

До фільму «Область Героїв» увійшло декілька реальних історій. В головних ролях - волонтери, які особисто зіграли самі себе. І саме в цьому унікальність цієї кінострічки на основі реальних подій: це кіно без акторів. Саундтреком до фільму «Область Героїв» стали два популярних українських треки: «Вільні Люди» українського гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ та «Думи» у виконанні Артема Пивоварова та DOROFEEVA.

Виробництво кінокомпанії IdeaFilms у партнерстві з Київською обласною військовою адміністрацією та за сприяння Держкіно України. Режисер-постановник Артур Лерман. Головний медіа партнер - телеканал ICTV.

Трейлер фільму https://youtu.be/CB8lTlvowY8
Фотоматеріали https://cutt.ly/TBXD4g3
Соціальні мережі проекту https://www.facebook.com/regionofheroes
https://instagram.com/regionofheroes

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали