Кур’єри Нової пошти прийматимуть безготівкову оплату за допомогою ОщадPAY від Ощадбанку

Новини Ощаду

Ощадбанк та Нова пошта запустили спільний проект, у рамках якого кур’єри прийматимуть безконтактну оплату у смартфоні завдяки сервісу ОщадPAY від Ощаду та Visa.

ОщадPAY є зручним сервісом саме для служби кур’єрської доставки, адже не потребує додаткового обладнання. Достатньо смартфона на базі Android із мобільним додатком, який завантажується з Google Play. Фактично це POS-термінал у телефоні, який відповідає вимогам безпеки розрахунків, як і звичний платіжний термінал.

Клієнт може розрахуватися за посилку та послуги доставки безконтактною карткою або пристроєм з ApplePay чи GooglePay. Достатньо піднести платіжний засіб до смартфона кур’єра. Після здійснення оплати електронний чек буде відправлено клієнту в додаток Нової пошти, на Viber або SMS-повідомленням.

«Безготівкові оплати завоювали фінансовий ринок – сфера їх застосування розширюється в Україні з кожним днем. Цьому сприяє і платіжний офлайн-сервіс ОщадPAY, у перевагах якого вже переконались тисячі клієнтів. Відтепер зручність ОщадPAY оцінять і клієнти Нової пошти», – зазначив Антон Тютюн, член правління Ощадбанку.

Першими оплату через смартфон почали приймати кур’єри Нової пошти в Полтаві. Зараз ОщадPAY вже користуються працівники адресної доставки з 10 регіонів України, зокрема Києва, Одеси, Львова, Черкас та інших міст. Масштабування проекту триває.

«З технологією від Ощаду ми змогли умістити все необхідне обладнання кур’єра в одному пристрої. Таке рішення є більш технологічним за звичні платіжні термінали. Це дозволить нам зменшити кількість операцій, які має здійснити кур’єр під час розрахунку кожної доставки, а значить – пришвидшить процес обслуговування клієнтів», – прокоментував Андрій Кривошапко, СЕО НоваПей.

Ощадбанк у партнерстві з Visa першим в Україні запустив сервіс ОщадPAY для приймання безконтактних платежів у смартфонах на базі Android (не нижче версії 8.0) з NFC-модулем. Сервіс працює на базі платіжної технології Tap to Phone, що перетворює смартфон на POS-термінал.

Впровадженням ОщадPAY у Новій пошті займається фінтех-компанія НоваПей. Вона входить до групи компаній Нова пошта та відповідає за фінансові розрахунки у Новій пошті, а також пропонує бізнесу платіжні інструменти та фінансові продукти онлайн- і офлайн-формату.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали