Кредитні продукти Ощадбанку визнано найкращими у 2018 році

Новини Ощаду

Одразу чотири кредитних продукти Ощадбанку для фізичних осіб і для клієнтів малого та середнього бізнесу визнано найкращими у 2018 році в рамках дослідження Prostobank Awards.

Рейтинг кращих автокредитів очолив продукт «Ощад драйв». Кредити на придбання нових авто за програмою «Легкий кредит» посіли третє місце.

У 2018 році Ощадбанк видав понад 1 700 автокредитів на суму більш ніж 905 млн. грн. Завдяки такій динаміці банк зміцнив позиції на українському ринку автокредитування, збільшивши свою частку на ринку протягом року з 4% до 16%. Кредитні програми на придбання авто від Ощадбанку приємно дивують клієнтів. Залежно від потреб і можливостей кожен може обрати для себе прийнятний варіант кредитування.

Споживчий кредит Ощадбанку під іпотеку стабільно є переможцем серед кращих споживчих кредитів під заставу, що пропонують провідні українські банки. Цей кредитний продукт є одним з найпопулярніших в Ощадбанку. Основні переваги: сума – до 70% вартості забезпечення, можливість встановлення відновлюваної кредитної лінії на строк до 2 років, фіксована процентна ставка.

Бланковий овердрафт Ощадбанку посів друге місце в номінації «Кращі бланкові овердрафти для бізнесу». На початку 2018 банк оновив умови овердрафту для клієнтів сегмента мікро- та малого бізнесу. В результаті кількість звернень представників мікро- та малого бізнесу за овердрафтом зросла втричі.

Аналітики компанії «Простобанк Консалтинг» формують рейтинг на основі комплексного аналізу цінових і нецінових параметрів послуг банків, а також їх фінансової надійності.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали