Кожен п’ятий автокредит в Україні надає Ощадбанк

Новини Ощаду

Ощадбанк продовжує активне зміцнення позицій у роздрібному кредитуванні, зокрема в автокредитуванні. Так, торік банк видав більше 3600 автокредитів на загальну суму понад 1,7 млрд грн. Це вдвічі більше порівняно з 2018 роком та у десять разів більше ніж у 2017 році. Банк впевнено посідає друге місце на українському ринку автокредитування з часткою 20%. У 2020 році Ощад планує не лише зберегти, а й посилити позиції на цьому ринку.

Ощадбанк співпрацює з лідерами українського автомобільного ринку у всіх областях, пропонуючи спеціальні умови кредитування, зокрема програми Mercedes Finance, Hyundai Finance, Skoda Finance, Mazda Finance, Subaru Finance, Haval Finance, Ravon Finance, Fiat Finance, Alfa Romeo Finance та інші.  

Нагадаємо, що у 2019 році банк розпочав кредитування вживаних автомобілів. Одні із найпопулярніших марок автомобілів з пробігом, що придбаваються за допомогою кредиту в Ощадбанку, – Volkswagen, Toyota, Renault, Honda, Tesla та інші. Найпопулярніша програма для кредитування автомобілів з пробігом – «АвтоБУМ».

«Ощадбанк має велику партнерську мережу з  лідерами українського автомобільного ринку. Це понад 500 дилерських центрів і автосалонів по всій країні. Спільні з партнерами програми надають клієнтам можливість придбати бажане авто в кредит на вигідних умовах. Завдяки цьому банк демонструє впевнену динаміку зростання за кількістю виданих кредитів», – зазначила Валерія Малахова, директор департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку.

Найбільш популярні програми Ощадбанку «Ощад Драйв» і «Легкий кредит»  кілька років поспіль визнаються найкращими в рамках Prostobank Awards від компанії «Простобанк Консалтинг».

Отримати консультацію щодо умов автокредитування в Ощадбанку можливо в Контакт-центрі за тел.: 0 800 210 800 або у менеджера, залишивши заявку на сайті https://www.oschadbank.ua/avto/

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали