Користувачі «Ощад 24/7» можуть здійснювати платежі та перекази з карток будь-якого українського банку

Новини Ощаду

Ощадбанк розширює можливості користувачів онлайн-платформи «Ощад 24/7». В рамках оновлення її функціоналу клієнти, які мають карткові рахунки в інших банках України, відтепер зможуть зберігати та використовувати всі свої картки в єдиному мобільному додатку або у власному кабінеті веб-банкінгу.

Новий сервіс наразі дає можливість здійснювати карткові перекази та оплату послуг мобільного зв’язку тощо. Функціонал сервісу постійно розширюватиметься. Згодом буде запущено можливість оплати комунальних та інших послуг. Щоб додати картку іншого банку, достатньо ввести її реквізити та підтвердити прив’язку картки за номером телефону.

«Ми активно аналізуємо відгуки та пропозиції клієнтів і постійно працюємо над удосконаленням онлайн-платформи «Ощад 24/7». З кожним оновленням розширюється перелік доступних для оплати послуг та сервісів для всіх регіонів України, оптимізується швидкість та зручність роботи функціоналу, додаються нові зручні елементи інтерфейсу, підвищується якість підтримки клієнтів шляхом додавання наочних інтегративних інструкцій по роботі функціоналу та зворотного зв’язку зі співробітниками банку для неавторизованих користувачів», – зазначив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

Серед ключових digital-новацій Ощадбанку у 2018 році – запуск Apple Pay, випуск цифрових prepaid-карток для оплати смартфоном, підтвердження операцій у мобільному додатку «Ощад 24/7» за відбитком пальця, автоматична підстановка кодів з SMS для підтвердження операцій у пристроях на Android, переказ коштів та поповнення мобільного телефону в мобільному додатку за номером телефону.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку