Команда Ощадбанку взяла участь у благодійному забігу DobroRun 2021

Новини Ощаду

11 вересня команда Ощадбанку взяла участь у благодійному забігу DobroRun 2021. Всеукраїнську акцію, що цьогоріч відбулася вдруге, організував фонд «Таблеточки» з метою підтримки своїх підопічних – дітей, хворих на онкологічні захворювання. Участь у спортивній події в Києві та Одесі взяли працівники Ощадбанку, включаючи голову правління Сергія Наумова, разом з рідними та друзями. Загалом ощадівська команда налічувала понад 150 учасників.

Участь у цьому проекті є одним із аспектів активної співпраці між банком та фондом «Таблеточки», яка триває з 2017 року. Так, з метою допомоги фонду Ощадбанк спільно з  Mastercard встановив 10 терміналів «Постав Like, що має значення». Крім того, в інформаційних-платіжних терміналах та онлайн-банкінгу Ощад 24/7 є опція перерахування благодійної допомоги онкохворим дітям, якими опікуються «Таблеточки». Сума зібраних коштів через ці канали за 2017-2021 роки – більше 1,6 млн грн.

Співробітники Ощадбанку з задоволенням беруть участь в ініціативах на підтримку фонду «Таблеточки», і це було вкотре доведено під час забігу DobroRun 2021. Окрім того, банк три рази організовував корпоративну подію – День донора на користь підопічних «Таблеточек». Ощадбанк розглядає співпрацю з фондом як один із головних напрямів своєї соціальної відповідальності.

 

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали