Клієнти Ощадбанку зможуть безконтактно оплачувати покупки новим фітнес-браслетом Mi Smart Band 6 NFC

Новини Ощаду

Ощадбанк у партнерстві з Mastercard одним із перших в Україні надає клієнтам можливість безконтактно оплачувати покупки за допомогою Mi Smart Band 6 NFC – нової версії популярного фітнес-браслета з функцією безконтактної оплати. Платіжний функціонал є спільною розробкою глобальних технологічних компаній Xiaomi та Mastercard та доступний ексклюзивно для держателів карток Mastercard.

Mi Smart Band 6 NFC – новий представник найпопулярнішої лінійки носимих пристроїв Xiaomi з акцентом на безконтактні платежі. Нову версію браслета оснащено NFC, завдяки чому вона забезпечує швидку, безпечну та зручну оплату.

«Один з наших пріоритетів – бути сучасним цифровим банком, забезпечуючи комфорт у користуванні банківськими продуктами. Ми прагнемо одними з перших в Україні надавати клієнтам доступ до передових платіжних технологій. Українці дедалі більше обирають активний спосіб життя, тож фітнес-браслети є для багатьох  обов’язковим девайсом. Вже рік наші клієнти можуть користуватись оплатами за допомогою Mi Smart Band 4 NFC.  Відтепер оплатити покупки одним рухом руки можна новим фітнес-браслетом Mi Smart Band 6 NFC», – зазначив Антон Тютюн, член правління Ощадбанку.

 Налаштування оплати карткою Mastercard за допомогою Mi Smart Band 6 NFC здійснюється в кілька кроків:

  • встановіть мобільний додаток Xiaomi Wear (Android) або Xiaomi Wear Lite (iOS), увійдіть через свій Mi Акаунт (або зареєструйте новий) та оберіть регіон «Україна»;
  • у вкладці «Пристрої» оберіть «Фітнес-браслет Mi Smart Band 6» та активуйте його;
  • встановіть PIN-код;
  • у вкладці «Xiaomi Pay» заповніть дані вашої картки Mastercard від Ощадбанку та підтвердьте авторизацію через SMS-повідомлення для завершення активації.

Для  здійснення оплат за допомогою Mi Smart Band 6 NFC:

  • активуйте браслет, натиснувши на екран;
  • перейдіть до розділу карток, просто свайпнувши з головного екрана ліворуч;
  • натисніть на стрілку, активувавши картку для оплати, за потреби введіть PIN-код;
  • просто піднесіть браслет до платіжного терміналу (після активації картка активна протягом 60 секунд або до моменту здійснення платежу).

Mi Smart Band 6 NFC отримав 1,56-дюймовий повноекранний AMOLED-дисплей, що відображає картинку зі щільністю пікселів 326 ppi. Пристрій пропонує в сукупності 30 різних видів тренувань, зокрема автоматичне визначення для 6 найпопулярніших видів. Mi Smart Band 6 NFC, як і попередня модель, має низку функцій контролю за здоров’ям, а саме вимірювання SpO2 для забезпечення контролю за станом дихальної системи користувачів, розширені функції моніторингу сну, визначення рівня стресу та дихальні вправи, щоб допомогти користувачам взяти під контроль загальне фізичне здоров’я.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали