Клієнти Ощадбанку скористались державними гарантіями на понад 360 мільйонів гривень

Новини Ощаду

Тільки за два місяці 2021 року Ощадбанк видав бізнес-клієнтам понад 800 млн грн кредитів під забезпечення державною гарантією на портфельній основі. Загальна сума державних гарантій за ними становить понад 360 мільйонів гривеньТакі кредити отримали близько 300 клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу. 

Надання державної підтримки у формі державної гарантії розширило доступ до фінансування, зокрема суб’єктам мікро- та малого підприємництва, адже середня сума кредиту становить 3 млн грн. Цей механізм дав їм можливість отримати фінансування за мінімальної застави.

Ощадбанк розпочав кредитування з використанням державних гарантій на портфельній основі наприкінці лютого поточного року. За цей період банк отримав 643 заявки на фінансування. З них позитивно розглянуто вже 346 заявок, ще 216 – на розгляді. Банк продовжує отримувати запити на кредитування від компаній різного спрямування: агропромислових фірм, переробних, виробничих та торговельних підприємств.

Нагадуємо, Ощадбанк отримав найбільшу суму державної гарантії серед усіх банків – 1 млрд грн.

Програма кредитування за державними гарантіями на портфельній основі передбачає значно зменшені вимоги до забезпечення за кредитом, оскільки така гарантія може забезпечувати до 70% суми кредиту. Решту фінансування позичальник забезпечує власним рухомим чи нерухомим майном. Кредити на суму до 3 млн грн можуть надаватись тільки під державну гарантію, без іншого додаткового забезпечення. Отримати кредити за цією програмою можуть суб’єкти господарювання з річним чистим доходом (виручкою) від реалізації до 50 млн євро або кількістю працівників до 250 осіб. Максимальна сума кредиту – 100 млн грн. 

Більше про кредитні програми Ощаду – на офіційному сайті, у відділеннях або в Контакт-центрі для бізнес-клієнтів за номером: 0 800 219 800.

 

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали