Клієнти Ощадбанку на підтримку ЗСУ інвестували у військові облігації 1 млрд грн

Новини Ощаду

Загальна сума коштів, інвестованих клієнтами Ощаду у військові ОВДП, досягла 1 млрд грн. Банк є первинним дилером на ринку державних цінних паперів України і має можливість придбання військових облігацій безпосередньо на аукціонах міністерства фінансів, що проводяться щовівторка. 

 

Купуючи військові облігації, клієнти не лише отримують дохід у вигляді відсотків, а й  забезпечують потреби Збройних Сил України. Облігації є цільовими, кошти від їх розміщення спрямовуються виключно на фінансування армії та інші потреби країни в умовах воєнного стану.

 

Під час воєнного стану купівля військових облігацій через Ощадбанк здійснюється за спрощеною процедурою. Діючим клієнтам, які планують придбати облігації в національній валюті, не потрібно звертатись до відділення. Достатньо зв’язатись з менеджером.

 

Також Ощад скасував більшість комісій за операціями з військовими облігаціями на період воєнного стану. Відтак клієнти можуть інвестувати з мінімальними витратами. При погашенні облігацій відсутні будь-які податки та збори. 

 

Ознайомитись детальніше з умовами купівлі військових облігацій через Ощадбанк та залишити заявку на оформлення можна за посиланням.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали