Кількість клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку сягнула 200 тисяч

Новини Ощаду

Двісті тисяч клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) залучено на обслуговування до Ощадбанку – про досягнення цієї цифри департамент ММСБ відзвітував на початку квітня. Вагому частину цих підприємців та компаній (75 тисяч) вдалося залучити протягом останніх років, відколи обслуговування цього сегмента клієнтів в Ощаді було виділено в окрему бізнес-лінію.

Найбільша кількість клієнтів ММСБ (34%) належать до сфери торгівлі. Далі за видами діяльності переважають неприбуткові організації, підприємства з обслуговування будинків та територій, сільськогосподарські підприємства. В географічному розрізі майже чверть клієнтів  розташовані в Києві та області, далі йдуть підприємці зі Львова.

Станом на кінець першого кварталу кредитний портфель клієнтів ММСБ Ощадбанку становив 6,1 млрд грн; за І квартал 2021 року він зріс на 358 млн грн. Нещодавно портфель лише мікрокредитів Ощаду перевищив 1 млрд грн. Детальніше з усіма кредитними пропозиціями для клієнтів ММСБ Ощадбанку можна ознайомитись тут.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали