Інформаційне повідомлення для корпоративних клієнтів та клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу

Новини Ощаду

Шановні клієнти!

На виконання вимог Постанови правління Національного банку України від 28.12.2018 р. №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» в частині переходу банківської системи України на новий формат рахунків (IBAN) АТ «Ощадбанк» повідомляє, що з 05 серпня 2019 року всім клієнтам банку будуть відкриватись рахунки (зокрема, але не виключно, в тому числі поточні, вкладні (депозитні), на погашення кредитної заборгованості) за новим міжнародним форматом IBAN.

За новим форматом міжнародного банківського рахунку IBAN рахунок клієнта складатиметься з 29 символів та матиме наступну структуру:

                        UA+nn+nnn+cccccccccccccccccc

       UA – код країни України;

       nn – контрольний розряд;

       nnnnnn – код банку, в якому відкрито рахунок (МФО);

       ccccccccccccccccccc – рахунок клієнта.

Також повідомляємо, що в період з 05 серпня по 30 жовтня 2019 року буде здійснено зміну діючих номерів рахунків на номери рахунків у форматі IBAN, про що буде повідомлено додатково.

При цьому по тих рахунках клієнтів банку, по яких Податковим кодексом України вимагається направлення повідомлень до державної фіскальної служби України (далі-ДФСУ), банком будуть направлені відповідні повідомлення про зміну номерів рахунків.

З метою уникнення випадків неможливості користування рахунками з новим номером з причини відмови ДФСУ у взятті таких рахунків на облік просимо завчасно перевірити відповідність наявних в АТ «Ощадбанк» даних щодо контролюючого органу, в якому ви обліковуєтесь як платник податків, фактичним даним та за необхідності  надати оновлену інформацію до банку в строк до 05 серпня 2019 року.

Враховуючи відповідні зміни, з 05 серпня по 30 жовтня 2019 року платіжні документи, які надаватимуться до банку, зможуть оформлятися клієнтом із відображенням як рахунку за міжнародним форматом рахунку IBAN, так і за звичайним форматом банківського рахунку в залежності від того, який вид рахунку відкрито платнику/отримувачу.

Приклад заповнення такого платіжного документа наводимо нижче.

зразок

У випадку виникнення питань щодо заповнення банківських платіжних документів прохання звертатись до менеджера установи банку, в якій ви обслуговуєтесь.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали