Державні та власні програми кредитної підтримки Ощадбанку допомогли тисячам підприємців зберегти бізнес під час ковідної кризи

Новини Ощаду

Про це заявила  Альона Атаманюк, заступниця директора департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ), Ощадбанку під час онлайн-події «Бізнес&Банки&Держава: як пережити ковідну кризу», що відбулась 9 грудня. Захід був організований аналітичним центром «Вокс Україна» і присвячений співпраці підприємців з державою та банківськими установами для мінімізації впливу пандемії на український малий та середній бізнес.

«Флагманською програмою, що забезпечує найбільшу кількість кредитів суб’єктам підприємництва, є програма «Доступні кредити 5-7-9%», в реалізації якої Ощадбанк є одним з лідерів за кількістю виданих кредитів та за обсягом позик на інвестиційні потреби. Станом на сьогодні сума виданих кредитів за програмою перевищила 7,5 мільярдів гривень, – зазначила Альона Атаманюк. – Окрім того, загальний портфель клієнтів ММСБ Ощадбанку за 2020-21 роки зріс більш ніж на 60% і становить понад 9 мільярдів гривень. Таке зростання значною мірою відбулось за рахунок залучення нових клієнтів».

Особливу увагу представниця Ощадбанку приділила питанням реструктуризації, яку Ощадбанк провів позичальникам з числа підприємств ММСБ протягом 2020-21 років. Загалом таких реструктуризацій налічується майже 300 на суму більше 800 мільйонів гривень.

«Допомога підприємцям була вчасною та ефективною – про це свідчить той факт, що рівень проблемної заборгованості клієнтів сегмента мікро- та малого бізнесу Ощадбанку становить до 1%, а в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%» – відсутня взагалі», – розповіла Альона Атаманюк.

Онлайн-подія «Бізнес&Банки&Держава: як пережити ковідну кризу» відбулась у рамках онлайн-курсу «Подолати кризу. Економічні виклики сучасності», розробленого за підтримки Празького фонду розвитку громадянського суспільства та Ощадбанку.Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали