Через Ощадбанк можна зробити внески на рахунок близько 20 благодійних фондів

Новини Ощаду

Ощадбанк співпрацює з 20 благодійними фондами, які займаються допомогою ЗСУ, біженцям, хворим людям. Для зручності українців банк реалізував кілька способів збору благодійних коштів. Внески приймаються через каси відділень, термінали самообслуговування та додаток «Мобільний Ощад» у меню «Благодійність».

Для забезпечення потреб  Збройних Сил України кошти можна перерахувати на спеціальний рахунок в НБУ (у додатку меню «Підтримаємо українську армію»). Також підтримати наших військових можна пожертвами на рахунки таких відомих благодійних організацій, як міжнародний фонд «Повернись живим», «Благодійний фонд Сергія Притули» та програма «Оборона України».

Внески на користь біженців можна перерахувати на рахунок мінсоцполітики для гуманітарної допомоги українцям, що постраждали від російської агресії, та на рахунок програми «Допомога біженцям».

Для підтримки хворих на рак дітей та паліативних хворих можна зробити благодійний внесок на рахунок благодійних фондів «Таблеточки», «Задля майбутнього», фонду імені Михайла Василевського, програми «Діти проти раку».

Для допомоги глухим дітям внески приймаються на рахунок громадської організації «Відчуй» та програми «Допомога глухим дітям».

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали