Безкоштовний тест на антиген COVID-19 з преміальними картками Mastercard від Ощаду

Повідомлення для клієнтів

Відтепер в аеропортах «Бориспіль», «Одеса» та «Харків» держателі преміальних карток Mastercard Platinum (Debit) та Mastercard World Elite  від Ощаду, які прибувають в Україну, мають можливість пройти тест на антиген COVID-19.

Антиген-тест займає менше часу та є не менш високоінформативним, ніж класичний ПЛР-тест. Вже за 15 хвилин  результат надійде на електронну пошту, а вже за 3 години для пасажирів, які пройшли тест та отримали негативний результат, буде скасовано режим самоізоляції.

Як скористатися послугою

  • оформіть запит на стійці тестування лабораторії по прильоту;
  • пред`явіть преміальну картку Mastercard Platinum (Debit) або Mastercard World Elite від Ощаду співробітнику сервісу та здайте тест на виявлення антигену на COVID-19;
  • чекайте на результати антиген-тестування на електронну пошту та в додатку «Дій вдома».

 Скористатись послугою можна безкоштовно за умови здійснення  торгово-витратних трансакцій від 6000 грн за 30+5 днів до подорожі.

Пропозиція діє по 31.12.2021 року.

Із запровадженням безкоштовного сервісу на антиген ПЛР-тестування по прильоту не надається. Всі інші сервіси Mastercard в аеропортах працюють без змін.

* Тест триває не більше 15 хвилин. Встановіть додаток «Дій вдома» та чекайте на сповіщення про скасування режиму самоізоляції.

Деталі дізнавайтеся на сайті mastercard.ua, у чат-бота @MastercardUkraine facebook або у співробітника сервісу за номером +380 (67) 218 53 24 (цілодобово).

Деталі: mastercard.ua

 

Повідомлення для клієнтів

Прес-служба Ощадбанку