Антона Тютюна втретє визнано найкращим керівником роздрібного бізнесу за версією FinAwards 2021

Новини Ощаду

Фінансово-банківська спільнота втретє визнала члена правління Ощадбанку Антона Тютюна найкращим керівником роздрібного бізнесу в рамках премії FinAwards 2021, результати якої було оголошено 21 травня. В номінації змагались керівники роздрібного бізнесу банків, завдяки чиїм ідеям, рішенням, управлінському досвіду фінансові установи досягнули визначних результатів у 2020 році. 

«Дякую експертам, організаторам премії FinAwards за чергове визнання, що підтверджує правильність обраної стратегії розвитку роздрібного бізнесу, якою послідовно рухається Ощад. Ця нагорода є заслугою всіх працівників  роздрібного бізнесу банку, які  разом зі мною долають виклики, створюють чудові продукти та перемагають у конкурентній боротьбі», - зазначив Антон Тютюн, член правління Ощадбанку.

 

Також у рамках FinAwards 2021 Ощадбанк отримав срібло в номінації «Технології та інновації». У ній змагалися банки, які протягом 2020-2021 років реалізували нові технологічні розробки, що дали змогу оптимізувати процеси та створити додаткову цінність для клієнтів з точки зору підвищення якості обслуговування та доступу до нових сервісів.

В цій номінації Ощад представив п’ять проектів, реалізованих у 2020 році. Це масштабування сервісу ОщадPAY (на базі технології Tap To Phone від VISA, що дає підприємцям можливість приймати платежі через смартфон з NFC), безконтактна оплата проїзду в Харківському метрополітені, продаж платіжних карток та страховок через чат-бот, відкриття рахунку та картки для співробітника організації на зарплатному проекті без відвідування відділення банку.

Загалом у 2020 році Ощад продемонстрував відмінні результати як в електронній комерції, так і в роздрібному кредитуванні. Серед інноваційних продуктів слід згадати прорив року на ринку платежів – унікальний не лише для України, а й для Європи сервіс ОщадPAY, про який йшлося вище. Також впроваджено два флагманські карткові продукти, які можна оформити онлайн через чат-бот банку, не відвідуючи відділення: кредитну картку MORE і картку для підлітків «ЛАЙК'Ю». Кількість користувачів Ощад 24/7 перевищила 5,2 млн.

Ощад значно зміцнив позиції в іпотечному та автокредитуванні, які є для нього пріоритетними. Так, наприкінці 2020 року його було визнано кращим іпотечним банком України за версією Global Banking & Finance Awards 2020. З початку 2021 року Ощад надав 400 млн грн іпотечних кредитів та понад 1,2 млрд грн автокредитів.

FinAwards – щорічний конкурс, метою якого є визначення найкращих фінансових компаній у реалізації продуктів, передових технологій і клієнтських сервісів. Засновниками премії є популярні сайти про фінанси та інвестиції Minfin.com.ua та Finance.ua. Організатор премії – один з провідних конференц-майданчиків у сфері фінансів і технологій BankOnline.

Переможці у всіх номінаціях, крім «Народного банку» і «Стійкого банку» визначаються шляхом голосування незалежного авторитетного журі, експертної групи редакцій сайтів Minfin.com.ua, Finance.ua та відкритого голосування читачів сайта. При цьому для запобігання накрутки голосів на сайті встановлено експертизу бот-трафіка.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку