63 тисячі клієнтів сегмента МСБ підключились до CorpLight від Ощадбанку

Новини Ощаду

Восени 2017 року Ощадбанк запровадив для клієнтів сегмента мікро-, малого та середнього бізнесу нову систему дистанційного обслуговування CorpLight. Її було розроблено з використанням сучасних технологій. Система відповідає всім потребам клієнтів. 

До CorpLight вже підключились більш як 63 000 клієнтів, і щомісяця цей показник зростає в середньому ще на 2800 клієнтів. Цікаво, що найбільша клієнтська активність за здійсненими операціями спостерігається у Львівській області. Не менш активні клієнти у Волинській, Тернопільській, Чернівецькій, Кіровоградській, Одеській та Житомирській областях. І це в той час як центром клієнтської бізнес-активності зазвичай вважається столиця.

За результатами роботи в поточному році 31% всіх клієнтських платежів було здійснено в новій системі CorpLight, що майже на 17% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Система дистанційного обслуговування поточних рахунків Corplight дає клієнту можливість керувати своєю операційною діяльністю в режимі 24/7 в будь-якій точці світу. За кількістю реалізованих функцій система CorpLight в  ТОП-3 серед банків України. На сьогодні система CorpLight включає в себе 42 функції. Основні:

  • Перегляд та управління рахунками;
  • Можливість формування виписок у різноманітних форматах;
  • Здійснення платежів у національній та іноземних валютах (зокрема здійснення операцій купівлі/продажу/обміну іноземних валют, swift-платежі);
  • Можливість надання підтверджувальних документів по здійснених операціях;
  • Перегляд та здійснення операцій за наявними депозитними та кредитними договорами (поповнення/погашення);
  • Можливість формування регулярних платежів;
  • Робота з зарплатними відомостями (формування відомостей, здійснення платежів);
  • Замовлення банківських послуг;
  • Можливість самостійного підключення користувачів для перегляду.

Систему CorpLight також представлено як мобільний додаток для смартфонів з операційними системами IOS (iPhone) та Android. 

Вас зацікавив CorpLight від Ощаду? Клікайте тут або відвідайте сайт Ощадбанку (розділ «Малий та середній бізнес», «Увійти до CorpLight») та ознайомтесь із можливостями системи*.

*Для ознайомлення з системою CorpLight необхідно перейти на демо-версію, клікнувши відповідне меню ліворуч у верхньому куті.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали